Autor rooms

https://autorrooms.pl/pol

Serce Warszawy ul.Lwowska, dojeżdżając na miejsce widzimy piekną, starą wysoką kamienice. Winda wiezie nas pod same drzwi Autor rooms, otwiera miła Pani która zaprasza nas do środka. Zamykają się drzwi, a my czujemy się tak jakbyśmy wlasnie weszli do innego Świata. Tam wszystko jest wyjatkowe, ten kto rozplanował te pomieszczenia i zaaranżował je, powinien dostać potężna nagrodę.

Kazdy z pokoi jest zupełnie inny od czarnego mrocznego po powalająca biel. My wybraliśmy apartament 1777 wlasnie ten z przewaga drewna, bieli i złota.

To tam miały powstać kadry do magazynu Mint.

Zawsze uciekamy z hoteli, zwiedzamy okolice. Szukamy restauracji gdzie można dobrze zjeść. Tu nam się nie spieszyło, czuliśmy się jak w domu. Bo wlasnie to główna zaleta tego miejsca. Stworzono klimat gdzie człowiek czuje się jak u siebie.

Wysokie mury, wielkie okna i ta nieprzesadzona temperatura w Autor rooms powoduje, ze nawet nie wiedzieliśmy kiedy zasnęliśmy. Wygodę spotęgowało wielkie małżeńskie łoże, w którym we troje mieliśmy jeszcze dużo wolnego miejsca.

Poranek… udajac się do kawiarki po kawę spotkałam kobiete która zapytała czy jesteśmy już gotowi na podanie śniadania (przybliżona godzine ustalono z nami dzień wcześniej, my nie należymy do tych co zbyt wcześnie wstaja). Wyborne, pyszne i przede wszystkim idealne dla rodziny z dzieckiem ŚNIADANIE pojawiło się na stole w salonie głównym. Do dnia dzisiejszego zastanawiam się jak można zrobic tak pyszna owsiankę??? Przecież to tylko owsianka… smaku jej nie zapomnę nigdy.

Mam nadzieje, ze zdjecia pokażą Wam choc trochę nasze uczucia do tego miejsca.

Buty moje i Zoe https://www.instagram.com/glamoursymumkids

2 odpowiedzi do “Autor rooms”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *