good dream

Możecie wierzyć lub nie ale nie ma chyba na tym Świecie ludzi którzy zmienialiby tak czesto łóżka jak my. I to wcale nie dlatego, że przestają nam się podobać, problem tkwi w tym, ze nie są wygodnie.  Ja po operacji kregoslupa, Zoe w fazie wzrostu, natomiast mąż od zawsze cierpi na bóle karku po złej nocy. Każde z nas szuka czegoś dla siebie, czegoś co pozwoli nam się budzić rano ciesząc się życiem, a nie narzekając co boli mniej a co bardziej.

Poszukiwania łóżka i materaca dla siebie i Zoe rozpoczęłam już dawno. Szukałam czegoś co sprosta naszym podwójnym wymaganiom. Jak był dobry dla mnie to zły dla dziecka, albo w druga stronę. Śpimy razem bo Zoe mówi „ze nigdy mnie nie opuści” wiec już przestałam walczyć bo ja tez uwielbiam z nia spać.

Znalazłam materac idealny https://sklep.selene.pl/produkty,2 

  1. Wyprodukowany w Polsce, w Chojnicach w Fabryce Materaców Relaks
  2. Wyprodukowany na indywidualne zamówienie, ponieważ rozmiar 100×180 jest rozmiarem niestandardowym ( wybrałam taki rozmiar, bo wszystkie typowo dziecięce są za małe dla nas dwóch)
  3. Materac dopasowuje się do kształtów ciała
  4. Zalecany dla dzieci, gdyż niema stref twardości.
  5. Po licznych testach i badaniach wykryto, że ma bardzo małe ryzyko odkształcenia się , tylko 10% odkształcenia po 10latach.
  6. Bardzo dobrze utrzymuje kręgosłup i podpiera w odpowiednich miejscach.
  7. Jest antyalergiczny

Opsialam Wam wszystko w punktach bo to wlasnie te punkty spowodowały, ze nie zastanawiałam się z wyborem. Mialam już dość materacy z sieciówki co po dwóch miesiącach nadaja się do reklamacji. Spimy na nim już ponad tydzien, a ja wreszcie mogę powiedzieć, ze wstaje radosna 🙂 nie mam już ciężkich poranków.

Kolejna kwestia wydawałaby się nieralna, kto nam zrobi lozko do niestandardowego materaca???? Okazało się to możliwe http://www.sosoclose.com/

Od zawsze byłam zakochana w ich łóżkach, pełna obaw ze nie zrobią niestandardowego wymiaru napisałam do nich. Myliłam się, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Wybraliśmy wersje leżanki, powód był jeden MAŁA PRZESTRZEŃ W POKOJU. Nie chcielismy wstawiać kolejnego topornego mebla, który już całkiem zabierze nam wolne sciany. Zakochałam sie w tej leżance, jej ozdobne nóżki, sposób wykonania, estetyka całości wpisała się w nasz domowy klimat.

Efekty tego duetu możecie zobaczyc na zdjeciach. Miłego oglądania 🙂

Koldra i poduszka http://lilushop.pl/

Poduszki pod łóżkiem https://www.instagram.com/fabryka_vintage_kacze_jajo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *